Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Theo Hutten, coach van het jaar

De erkenning voor zijn trainersactiviteiten tijdens de Dordtse sportverkiezingen heeft het heilige vuur bij Theo Hutten niet gedoofd, maar eerder verder aangewakkerd.

De trainer van de Dordtse Reddingsbrigade en voormalig bondscoach in het lifesaving wil zich nog elke dag verbeteren. Bredanaar Theo Hutten is al sinds 2004 actief in de Dordtse zwemwereld, echter heeft hij vooral inspiratie geput uit de toekenning van titel en prijs.

”Ik was er in verschillende opzichten erg blij mee. De titel zie ik als een erkenning van het lifesavingsport, die voor veel mensen nog steeds onbekend is”.

Wil je meer lezen over de coach van het jaar? Kijk dan voor meer informatie op www.dordtsport.nl.

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Kijkje bij de modelsporen

DORDRECHT – Modelspoor Drechtsteden nodigt jong en oud uit voor de open dagen op zaterdag 5 en zondag 6 april, van 10.00 tot 17.00 uur. De entree in het eigen onderkomen aan de Merwedestraat 275 is gratis. Er zijn diverse modelspoortypes te zien en de leden vertellen graag meer over de vereniging. Nieuwe leden zijn van harte welkom.

Actueel

Kunstroute richting Biesbosch klaar voor opening

DORDRECHT – Wethouder Rik van der Linden opent zaterdag, in het Weekend van de Natuur, de kunstroute Geel, Groen, Staart op de Baanhoekweg. Deze week werden ter hoogte van afrit N3 de drie grote kunstwerken geplaatst die de route compleet maken. Wie nu over de Baanhoekweg richting de Biesbosch gaat, wordt verrast door De grondelende eend van drie meter hoog, De duikende eend van vier meter hoog en De Zon die ronddraait in de wind van liefst zeven meter hoog. Het idee en ontwerp van de kunstroute met vogels als uitgangspunt komt van beeldend kunstenaar Dieke Venema en is een initiatief van Stichting voor de Werkplaats in samenwerking met de gemeente Dordrecht. (Foto’s: Stolk Fotografie)

Actueel

Genieten van Cultuur op de Staart

Leer alles over kriebelbeestjes, schilder met aquarel of geniet van muziek. Het kan allemaal op de Cultuur Camping, die nog tot en met donderdag 13 juli te vinden is midden in de wijk De Staart en in de tuin van woonzorgcentrum De Merwelanden.