Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Gratis waterbus en fietshubs

Aanstaande maandag 2 t/m vrijdag 6 maart 2020 reist u gratis heen-en-weer met de waterbus lijn 23. Vanwege de renovatie aan de Wantijbrug vaart de waterbus tijdelijk richting De Staart. In de week van 2 t/m 6 maart maakt u óók gratis gebruik van de fietsen en e-bikes op de hubs rondom de Wantijbrug.

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Fietser gewond bij aanrijding op Merwedestraat

DORDRECHT – Op de Merwedestraat is vanmiddag even na vier uur een fietser gewond geraakt bij een aanrijding met een automobilist. De man op de fiets kwam ten val en is voor onderzoek naar het ziekenhuis gebracht. De politie deed onderzoek naar de toedracht van het ongeluk. Daarvoor was de oprit vanaf de Staart richting N3 tijdelijk afgesloten.

Actueel

De Merwelanden laat 86 aanleunwoningen renoveren

DORDRECHT – Woon- en zorgcentrum De Merwelanden laat 86 aanleunwoningen renoveren. Voor het project met de naam Maerwe Hoove werd donderdag de aanneemovereenkomst getekend door Corrie van Randwijk, bestuurder van De Merwelanden, en Van Baaren Aannemers.

Actueel

VIDEO: Ramp in Turkije leidt tot saamhorigheid in Dordrecht

DORDRECHT – Het is indrukwekkend om te zien wat er met name binnen de Turkse gemeenschap in Dordrecht los komt als gevolg van de natuurramp in Turkije. De saamhorigheid is groot. Er worden massaal spullen gedoneerd en heel veel mensen bieden hun vrijwillige inzet aan. Donderdag vormde zich een menselijke ketting van tientallen mensen bij de moskee op de Merwedestraat om opnieuw een vrachtwagen vol te laden met ingezamelde hulpgoederen voor de getroffenen in Turkije. Het zal niet de laatste vrachtwagen zijn die vanaf de Staart vertrekt, want de spullen blijven binnenstromen. Burgemeester Kolff stelde eerder deze week tijdens een bezoek aan de moskee namens de gemeente een bedrag vam 30.000 euro ter ondersteuning van hulptransporten.